Hakkımızda /

Biz Kimiz

BİZ KİMİZ

FİBERE İNŞAAT TELEKOM MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. 2010 yılında Turkcell Doğu Karadeniz Bölge BCO su ETM Enerji Telekom Müh. AŞ. Nin bir alt firması olarak 2010 yılında 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur.

2010 yılından 2016 yılına kadar ETM nin alt firması olarak GSM & Fiberoptik Altyapı sistemlerinde Keşif, Altyapı Tesis & Taahhüt, Denetim & Kabul, Test & Ölçümleme, Bakım & İşletme, Montaj, Devriye & Arıza Müdahale ve Geçiş hakkı izin yönetimi konularında, projenin başlangıç aşamasından, proje bitimi aktif operasyon ve sonrasındaki işletme süreçlerinde çözüm sağlamak üzere hizmetler vermektedir.

Teknolojik gelişmelere uyum sağlamayı amaç edinmiş Fibere Telekom, tüm yapısını müşteri odaklı tasarlamış olup, sektördeki firmalar arasında güçlü bir organizasyon olduğunu bugüne kadar yer aldığı projelerle kanıtlamıştır.

2016 Yılından itibaren de Trukcell Kuzey Bölge BCO su NTM Elektronik AŞ. Nin alt yüklenicisi olarak çalışmaktadır.

01.01.2019 tarihinden itibaren TT Mobile Global taşeronu ERK-Telekom altında anahtar teslim olarak Turk Telekom Trabzon bölgede TT Mobile ın işletme arıza bakım ve montaj işlerini gerçekleştirmektedir.